Inne

Ile kosztuje wedding planner?


Organizacja ślubu to duże wyzwanie – młodej parze zależy, by w tym wyjątkowym dniu wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jak poradzić sobie z tym zadaniem? Rozwiązaniem może okazać się zatrudnienie profesjonalnego wedding plannera.

Kim jest wedding planner?

Wedding planner to zawód, który w Polsce pojawił się niedawno, jednak robi zawrotną karierę. Coraz więcej par planujących ślub decyduje się skorzystać z usług profesjonalnego konsultanta. Wedding planner zajmuje się nie tylko doradztwem, ale również organizacją ceremonii. Czuwa na tym, by ślub i wesele spełniły wszystkie oczekiwania młodej pary. Pomaga w zaplanowaniu wymarzonego przyjęcia, a w dniu ślubu czuwa nad tym, by wszystko przebiegało zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem.

Czy warto zatrudnić wedding plannera?

Chwilowa moda czy rzeczywista pomoc – czy wedding planner to dobry pomysł? Pary chwalą sobie to rozwiązanie z wielu powodów. Przede wszystkim zdają sobie sprawę, że organizacja ślubów to długi i skomplikowany proces. Decydując się na zatrudnienie wedding plannera z np. passionforwedding.pl/ oszczędzają sporo czasu i nerwów – to agencja ślubna zajmuje się kontaktem z kwiaciarnią, zamawianiem dekoracji, wynajęciem samochodu i innymi działaniami organizacyjnymi. Wedding planner zna obowiązujące trendy i pomoże zorganizować ceremonię tak, by wzbudziła ona zachwyt i młodej pary, i zaproszonych gości.

Ile kosztuje zatrudnienie wedding plannera?

Choć może się wydawać, że zatrudnienie wedding plannera zwiększy koszty organizacji przyjęcia ślubnego, w rzeczywistości ta opcja często oznacza oszczędności. Profesjonalny konsultant wie, gdzie oszczędzić, żeby nie stracić na jakości, a jako profesjonalista od organizacji ślubów często dysponuje dodatkowymi zniżkami w salonach ślubnych czy florystycznych.

Możliwość komentowania Ile kosztuje wedding planner? została wyłączona