Kolory

Kolorowe kozaczki – Hit, czy kit?

Moda to ciągłe zmiany i eksperymenty. Nowe trendy każdego sezonu stają się coraz odważniejsze i bardziej szalone. Przykładem mogą być chociażby coraz powszechniej spotykane kolorowe kozaki.

Czy ten rodzaj obuwia to coś co warto nosić, czy też raczej lepiej unikać tego typu obuwia, bo ociera o kicz? Opinie jak zwykle są podzielone.

Przywykliśmy sądzić, że kozaczki, jako obuwie na chłodniejsze dni powinny być przede wszystkim ciepłe a także wykonane z materiałów w stonowanych, ciemnych barwach, którym nie zaszkodzi wilgoć czy błoto pośniegowe. Tymczasem na ulicach miast coraz częściej zobaczyć możemy kobiety noszące kolorowe kozaki. Są modele czerwone, fioletowe, turkusowe a nawet w odcieniach różu. Dla wielu jest to czymś dziwnym i niespotykanym. Tak naprawdę jednak kozaki te to sygnał pozytywnej zmiany jaka zachodzi w polskiej modzie.

Ubrania a kolorowe kozaczki

Nasze ubrania (i obuwie) przez wiele lat były stonowane i zachowawcze. Z tego powodu, zwłaszcza podczas zimnych miesięcy, polskie ulice wyglądały buro i szaro. To tylko pogłębiało depresyjny nastrój. Bajecznie kolorowe kozaczki w połączeniu z płaszczykami w intensywnych kolorach sprawiają, że krajobraz polskich ulic zaczyna się zmieniać coraz bardziej przypominając to, co zobaczyć możemy na ulicach Europy.

Zalety kolorowych kozaczków

Warto dać szansę kolorowym kozaczkom w intensywnych kolorach. Jak twierdzą noszące je panie pozytywnie wpływają one na nastrój nawet w najgorszą pogodę i sprawiają, że nosząca je kobieta czuje się atrakcyjnie i pewnie.

Nie jest to bynajmniej jedyna zaleta tego niecodziennego obuwia. Warto bowiem zauważyć również, że kozaczki te doskonale prezentują się w stylizacjach sprawiając, że nawet najzwyklejsze jeansy czy prosta spódnica mogą wyglądać niecodziennie i ciekawie. Warto również dodać, że takie kolorowe obuwie wspaniale eksponuje i podkreśla piękno kobiecych nóg. Może więc być bardzo atrakcyjnym dodatkiem.

Podsumowując, warto przekonać się do kolorów i nie obawiać się modowych nowinek. Dzięki temu w naszej szafie zagoszczą nowości a my same poczujemy się pewniej.

Możliwość komentowania Kolorowe kozaczki – Hit, czy kit? została wyłączona