Moda

Kwintesencja kobiecości w ozdobnych kolczykach


Długie kolczyki przeciągane przez ucho są bardzo eleganckie, a przy tym łatwo się je zakłada. Nie trzeba również martwić się, że wypadną z ucha i nie potrzeba dodatkowych zabezpieczeń. Takie kolczyki prezentują się niezwykle efektownie.

Kolczyki przeciągane przez ucho z różnymi motywami

Kolczyki przeciągane przez ucho są odpowiednie dla każdej kobiety i dodają elegancji. Ponadto mogą nieco wydłużyć optycznie okrągłą twarz. Pięknie uwydatniają długą szyję i są niewątpliwą ozdobą każdej kreacji. Można wybierać różnorodne modele zakończone perłą, delikatnym kamieniem czy kształtem kwiatu. Warto sprawdzić propozycje oferująca szeroki wybór. Do stylizacji w stylu boho można wybrać złote kolczyki składające się z kilku gładkich łańcuszków, tworzących frędzle i jednym dłuższym zakończonym grubszym splotem, który przekłada się przez ucho, tworząc interesującą ekskluzywną biżuterię, która z każdej strony prezentuje się doskonale.

Na jaką okazję będą odpowiednie przeciągane kolczyki?

Biżuteria na zamówienie pozwala na wybór zarówno materiałów, w przypadku kolczyków rodzajów łańcuszka, a także elementów dekoracyjnych kolczyków. Ekskluzywna biżuteria, w postaci kolczyków, najlepiej prezentuje się opatrzona drobnymi perełkami bądź kryształkami, które w tym sezonie najlepiej nabyć w przezroczystej barwie, gdyż są bardzo modne.

Możliwość komentowania Kwintesencja kobiecości w ozdobnych kolczykach została wyłączona